OBAVEŠTENJE

Poštovani članovi,

ove godine slava se neće slaviti zbog finansijskih razloga. Hteli smo da vas obavestimo kako biste bili upoznati. Nadamo se da ćemo dogodine da proslavimo slavu u našem objektu što će biti jedno veliko iznenađenje za sve vas.

Pozdrav Udruženje obolelih od MS Beograda

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ!

ДАЈМО ШАНСУ ОНИМА КОЈИ СУ ОСТАЛИ САМИ.

ПРУЖИМО ИМ МОГУЋНОСТ ДА И ОНИ ЖИВЕ КАО СВИ ОСТАЛИ.

УКЛЈУЧИМО СЕ У АКЦИЈУ КОЈА ЈЕ ЗАИСТА ВРЕДНА ПАЖЊЕ.

СВОЈУ ПОМОЋ МОЖЕТЕ УПУТИТИ У ГРАЂЕВИНСКОМ МАТЕРИЈАЛУ ИЛИ НОВЧАНО НА НАМЕНСКИ РАЧУН БР. 310-211485-41

УНАПРЕД ЗАХВАЛНИ

ОБАВЕШТЕЊЕ!

НАШЕМ УДРУЖЕЊУ НЕОПХОДНА ЈЕ ПОМОЋ ПРАВНИКА КОЈИ СЕ РАЗУМЕ У ИМОВИНСКО ПРАВНЕ ПОСЛОВЕ.

МОЛИМО СВЕ ПРАВНИКЕ КОЈИ СУ У МОГУЋНОСТИ ДА НАМ ПОМОГНУ И ДА НАМ СЕ ЈАВЕ НА ТЕЛЕФОН УДРУЖЕЊА 011/2289-454 ИЛИ ПУТЕМ e-mail АДРЕСЕ Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

ХВАЛА

ОБАВЕШТЕЊЕ!

ПОШТОВАНИ, ОД ДАНА 01.09.2014.ПА СВЕ ДО 01.03.2016. У ФУНКЦИЈИ ЈЕ ХУМАНИТАРНИ БРОЈ

3651

ЗА ПОМОЋ ОБОЛЕЛИМА ОД МУЛТИПЛЕ СКЛЕРОЗЕ ЗА ИЗГРАДЊУ ДНЕВНОГ ЦЕНТРА ЗА НАЈУГРОЖЕНИЈЕ.

МОЛИМО ВАС ДА УЗМЕТЕ УЧЕШЋА У ОВОЈ АКЦИЈИ СЛАЊЕМ СМС ПОРУКЕ НА БРОЈ 3651 КОЈИ ПОКРИВАЈУ ТЕЛЕКОМ, ТЕЛЕНОР И ВИП МРЕЖА. ЦЕНА ЈЕДНЕ ПОРУКЕ ЈЕ 100 ДИНАРА.

ЗАХВАЉУЈЕМО ВАМ СЕ НА ВАШЕМ РАЗУМЕВАЊУ И ХУМАНОСТИ.

С ПОШТОВАЊЕМ ПРЕДСЕДНИК УДРУЖЕЊА ОБОЛЕЛИХ ОД МУЛТИПЛЕ СКЛЕРОЗЕ БЕОГРАДA ГДИН ЖЕЉКО ВЈЕШТИЦА

Wednesday the 21st. Moon. Hostgator coupon - All rights reserved.